GREITA BŪSTO PAIEŠKA SPECIALŪS PASIŪLYMAI
GREITA BŪSTO PAIEŠKA

Ramunės įsikūrusios Kalno g. 97, Antakalnyje, Dvarčionių geomorfologinio draustinio pašonėje. Projektą Ramunės sudarys 3 korpusai, kurie apsups jaukų vidinį kiemą. Pirmajame, A korpuse, suprojektuoti 27 funkcionalūs butai. Vidiniame kieme bus įrengtos vaikų žaidimo aikštelės, teritorija bus apželdinta, įrengti suoliukai, pasivaikščiojimo takeliai.

Butų skaičius – 27 Statybos darbų pabaiga – 2016 III ketv. Aukštų skaičius – 4
Butų skaičius – 28 Statybos darbų pabaiga – 2018 III ketv. Aukštų skaičius – 4
Butų skaičius – 28 Statybos darbų pabaiga – tikslinama Aukštų skaičius – 4

Mėgaukitės ramybe ir gamtos grožiu

Čia tvyro švarus oras, pievos ir ramybė. Klausykitės paukščių čiulbesio, leiskite popietes šalia tvenkinio – Ramunių sklypas yra kraštinis ir ribojasi su rajono žaliąja zona. Tvenkinio pakrantė taps puikia vieta pasisėdėjimams su draugais ar šeima. O kol vaikai žais vidiniame kieme ar bendrojoje mikrorajono zonoje, galėsite juos stebėti ir mėgautis gamtos ramybe.

Pajuskite geriausius sprendimus

Ramunės – tai mažaaukštės statybos kompleksas – pastatai tik 4 aukštų. Yra įrengiamas liftas – viskas Jūsų patogumui. Apgalvota kiekviena smulkmena - net laiptinės yra optimalaus dydžio, kad galėtumėte laikyti dviračius ar vaikų vežimėlius. Kiekviename bute yra balkonas, pirmo aukšto gyventojai galės mėgautis savo privačiais kiemeliais. Dalis ketvirtame aukšte esančių butų turi individualias terasas. Yra galimybė įsigyti sandėliuką ar požeminę parkavimo vietą.

Pažinkite kokybę

Kokybė - ne privalumas, o būtinybė, todėl Ramunėse nėra kompromiso tarp kokybės ir kainos – projektas statomas iš aukščiausios kokybės medžiagų, nebandant taupyti kokybės sąskaita. Mūrinis ne tik namas, bet ir pertvaros butuose. Ramunėse Jums netrūks natūralios saulės šviesos – langai iki žemės. Langai plastikiniai su dvigubu 3-ijų stiklų paketu, iš kurių du stiklai selektyviniai. Butuose įrengtas ekonomiškas dujinis šildymas.

Informacija

Dalinė apdaila

Butai parduodami su daline apdaila. Puiki galimybė pasinerti į malonius įrengimo bei dekoravimo rūpesčius ir susikurti savo svajonių namus.

Draugiška paskola

Patrauklios būsto kredito sąlygos ir profesionalios konsultacijos išskirtinai perkantiems būstą Ramunėse.

Parsisiųsti banko pasiūlymą:

Čia gera gyventi

Vidiniame kieme įrengta vaikų žaidimo aikštelė, sutvarkyti pasivaikščiojimo ir dviračių takeliai, įrengti suoliukai, apželdinta teritorija bei apšvietimas – viskas šalia Jūsų namų.